vilken jättesöt liten hamster ^^! hur lägger du in flera bilder i samma inlägg :) ?
Sötnosen Puff! ♥
Jag är uppfödare av Rysk vintervit dvärghamster,
Tack alla! :)
#3 högerklicka, tryck på infoga/redigera bilder, sedan ladda upp och sedan infoga. :)
Hur många L är den på 130 elr.
japp 
Vet inte, fick den i julklapp av min pappa. Tror på det zoo:t på backaplan (kommer inte ihåg vad den heter) i Göteborg.
#10
okej
#8 Naw, vad söt! ♥♥
Jag är uppfödare av Rysk vintervit dvärghamster,
Iris Bur (funderar dock på att köpa en Dunabur till henne oxå…) Och mer inredning ska hon få, har fått en del begagnat som vi ska hämta på fredag!
#12 haha på den bilden är han ju jätteful! 
#15 gud vad söt Iris är! Jättesöt! :) Med 2 bilder (eller fler)
1. Högerklicka. 2. infoga/redigera bild. 3. Ladda up bild, och välj bilden. 4. När den laddats klart så trycker du på infoga. :) Gör så för så många bilder du vill ha :P
#16 Du kanske kan köpa två SAMLA 130L på IKEA? :)
Kram Alma

MIn Molly och hennes akvarium :) Dock har hon inte samma inredning nu…

#18 nä, inga Samla här! Vill ha en garanterat kattsäkrad riktig Bur, så jag vet att katter och hamstrar håller sig på olika sidor… :P
#21 Okej, jag förstår. ^^
Kram Alma

Här är Bam-Bam min nf ds hane :) Som just nu bor i en duna Bur som jag försökt göra lite rolig med halva Sand, halva alspån och övertäckta rör som "gångar".

Grejer överallt, men har planer att har planer att han ska får en storre lya snart och han får vara i rasthagen flitigt :)

Sen har vi herren Nalle som vi nyligen köpte från flack här på forumet :) Hur trevlig och fin som helst och han får bo här resten av livet :)

Han bor i den större buren som jag hela tiden vill möblera om för det finns så mycket roligt att hitta på i den. Han verkar gilla den iallafall :)
Ops, postade visst från pojkvännens användare ;) På forumet heter jag: turv :)
.
ungefär så ser det ut nu förutom skålhuset, där är det ett 

