Hamster iFokus

Hamster

Etikettguldhamster
Läst 739 ggr
Pelzi
0

möblerat om

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.

idag så möblerade jag om i hamster buren och gjorde som ett litet naturligt rum  i en låda åt kiwi :) vad tycker ni om inredningen så att säga både positivt och negativt vill jag gärna höra :D

http://emmaskaninselar.blogg.se/

Pelzi
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#1

närmare titt på natur lådan :P

http://emmaskaninselar.blogg.se/

Frosstis
0
#2

Najs! Fast kanske göra lufthål till "naturlådan"? Blir nog instängt där. Och lite mer Sand kanske :D Och stenar, pinnar m.m :D Då blir hon nog jätteglad ^^

Jag tycker du har gjort det jättefint men jag skulle slänga in lite mer äggkartonger, toarullar och massor av papper :D

Rocksey123
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#3

Jättefin inredning! :) Men som #2 sa så behöver hon kanske lite mer pinnar toarullar m.m. Fast vet du en kul grej? Min dvärghamster heter också Kiwi! Fast jag antar att du har en guldhamster eftersom det här inlägget är i gruppen guldhamstrar allmänt.Skrattande Men det var iallafall en kul grej! Slänger upp en bild också!

//Selma

Stay strong, whathever they say.

Rocksey123
0
#4

Och kanske ett Hjul?

//Selma

Stay strong, whathever they say.

[etsan]
0
#5

#4 jag tror att hon hade ett temat istället👍

Pelzi
0
#6

jo pinnar ska jag lägga in toa rullar vågar jag inte sätta då hon en gång nästan fastnade i en toarulle xD men jag har sådanadär andra pappers rör som är större :)

http://emmaskaninselar.blogg.se/