Låna ut hamstrar?? :)
Hej, snart har jag höstlov och jag skulle vilja se hur jag reagerar på dvärghamstrar. Är det någon som skulle tänka sig låna ut två stycken dvärghamstrar till mig i 6-7 dagar? Det måste vara i skåne och helst nära Höör, snälla jag måste få veta om jag reagerar eller inte 😢
Skriv till mig om det går, eller något man kan prata om.
Obs: Kan man få med sig en Bur och mat som dom brukar äta?? 🙂
// Emilia, en jätteglad tjej som önskar sig en hamster ❤️
Putt! :)
Tyvärr har ingen hamster men vill bara säga att jag också heter Emilia ^^ som älskar hamstrar 😊
Du borde kanske berätta mer så att fler vill , annars låter det inte seriöst ;)
Hur menar du #4??
Du kanske borde berätta mer.
Inte bara att u vill testa ha en hamster.
Säg t.ex. hr den ska vara, hur du skulle ta hand om den, göra med den m.m
Jaha,
Jag skulle gärna vilja få låna hem två dvärghamstrar och buren ska få sitta på ett stabilt och bra ställe, matning på morgonen och kvällen (beror på ägare) och jag ska gosa med dom väldigt ofta och ge dom mycket sällskap!
#3
Om man säger putt så "puttar" man upp forumet eller hur man nu än säger xD
Man gör så att fler kan se den.
du kan inte höra med någon djuraffär ?^^
// Claudia Bertheau
BlackandBlue's Guldhamsteruppfödning
www.Blackandblues.weebly.com
#8 Hehe inlägget puttar man upp, alltså det kommer överst på sidan :), Fattade vad du menade hehe ;)!, men man puttar bara upp just denna man skriver " putt " på :).
// Med vänlig hälsning, Sofia ,Vädersjö's hamsteruppfödning
Medarbetare på Guldhamster iFokus och Hamster iFokus
TS du har PM ;)
Kanske kan vara bra att skriva om du har hamstervana/smådjursvana sedan tidigare? Har du andra husdjur? Hur mycket har du läst på? (:
//Jessie