
Facebookvänner
Jag tycker att jag har alldeles för få hamstervänner på facebook, så adda mig om ni tycker att ni känner mig såpass väl att ni vill ha mig på er facebook! http://www.facebook.com/Lojs82
Om andra vill ha fler facebookvänner, posta gärna era länkar med. =)
"If someone ever says "-You don't need more aquariums."
Stop talking to them, you don't need that kind of negativity in your life." ;)
Medis på akvariefisk.
har själv facebook så jag kan väl adda dig som kompis eftersom jag själv letar efter någon som har en hamster för det är kul att umgås med andra hamsterägare (om dom är snälla och seriösa hamsterägare!)
//Flöffo
*addar*
~ Kram Nadja ♥
♥ Ålandskaninhoppare ♥ Vardagsblogg ♥ Kaninblogg ♥
Inbäddat innehåll kan använda tredjepartscookies och spårningsskript.
vill ha snälla och seriösa hamster ägare gärna mellan 10-15 år men spelar ingen roll 
//Flöffo
här är min fb! :)
Kan vara roligt, men jag skriver sällan om hamstrar längre då jag har vissa "vänner" från min parallell klass som bara älskar att skriva elaka saker om hamstrar då, och det är lite tråkigt så jag är ingen jätte vidare bra uppdaterarhamstrarfbvän om det är vad man söker :P
Mvh Alicia.
jag skriver nästan alldrig om hamstrar där jag heller utan jag brukar mest prata med vänner i min klass osv. osv.
//Flöffo
erika witte heter jag på fb
http://www.facebook.com/pugsoup
Bara att adda på, jag accepterar alla som inte visar sig vara läskiga skummisar. 
Det verkliga livet existerar i fantasin. Did I mention demons?

Själv är jag ganska tråkig på facebook tror jag, uppdaterar mest om skolan, sonen och hundrelaterade saker tror jag. Men nu när jag fått lite mer hamstervänner så kanske det får bli lite mer sånt. ;)
(Men ingen får säga till mina hundvänner att jag har 14 hamstrar, de tyckte jag hade gått och blivit knäpp när jag skaffade min första… ;))
"If someone ever says "-You don't need more aquariums."
Stop talking to them, you don't need that kind of negativity in your life." ;)
Medis på akvariefisk.
#8 Jag med :P
Jag heter Nora Al Sholi :P Det gick inte att lägga in länken… :P
Jag heter Melissa johansson ;)
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001560502293&ref=tn_tnmn
jag ;)
jag brukar inte skriva om hamstrar men jag lägger ofta in bilder :D
Nathalie Månsén
_http://thecityhelditsbreath.blogspot.com
http://kaninmagazinet.se_