
Aurora X Storm
Efter att ha sniffat på varandra dagligen i snart en månad. Efter att ha snackat ihop sig och bestämt sig för "att bara vara vänner", så ändrade sig tydligen Aurora i precis sista sekunden. Imorgon, söndag var sista dagen jag skulle prova med henne sen skulle jag ge upp.
Och helt plötsligt så ville hon. Annars har de mest lallat runt tass i tass. Och gud vet vad de har pratat om, det gemensamma intresset verkar ju vara mat iallafall.
Hoppas iallafall på bebisar den 9 november.
Aurora är silversobel d.s LH och Storm är silvergrå satin LH. Båda är från egen uppfödning.
ååh, va kul!! Grattis!! Då hoppas vi att det tog så slipper de diskutera världsproblemen i oändlighet hihi. Mat är alltid ett genomgående diskussions ämne hos hamstrar har jag märkt.. det verkar vara deras öppningsfras "fick du samma mat som mig igår? Vad tyckte du om den där gröna smörjan.. visst var den ändå lite god.." Istället för som vi människor som bara ska kommentera vädret haha
_♥ Registrerad guldhamsteruppfödare i SHF sedan 2009. Min hemsida; Exentrion's ♥
_
Håller tummarna att det tog! ^^
Hoppas det tar sig! :D
// Sofia
Hoppas det kommer bäbisar:D

Tack allihopa!
Jag är helt på hamstrarnas sida här, pratar också hellre mat än väder.
Hoppas det tog sig och att det blir några bebiar<3
//Nova
Besök gärna min hemsida här.![]()
Medarbetare på Hamster ifokus!