Guldhamster ungar?
Tänkte kolla, är dd många som vill ha hamster? Är de lätt o sälja? :) funderar på o ta ungar på min hona! :)
Jag tycker om man ska ha en kull ett annat syöte också än "bara för sikoja skull" eller "för att tänka pengar". Nu säger jag inte att du inte har det. Men sa bara min åsikt. Och sen hör man ha några på intressejä listan före man tar en kull.
Jag tar isåfall en kull för att ja älskar o hålla på med djur och självklart måste man hitta personer som är intresserade, de kan ju trots allt bli en del ungar. Tar inte en kull bara för pengarna. Älskar djur :)

Ofta kan det dröja ett tag innan man får sålt dem, och jag vet att vissa inte fått sålt 2-3 ungar ur någon kull, så det är väl inte helt enkelt alltid.
"If someone ever says "-You don't need more aquariums."
Stop talking to them, you don't need that kind of negativity in your life." ;)
Medis på akvariefisk.