# Utställningar
Author: MartaEvelina

De vore ganska kul om de vore lite fler amster utställningar

Min hamster vill ha en utställnign men jag hattar ingen och min hamster börjar bli gammal säg till mig om ni har nån hamster utställnign snälla:)

## Comment 1
Author: Royalz

Vart bor du?

## Comment 2
Author: MartaEvelina

jag bor 3 mil utanför norrtälje

## Comment 3
Author: Royalz

Okej! :) Svenska hamsterföreningen har utställning den 9 maj i Kallhäll :)

## Comment 4
Author: MartaEvelina

vart kan man läsa mer om de?

## Comment 5
Author: Royalz

På [Svenska hamsterföreningen](http://hamsterforeningen.se/) finns det info om deras utställningar :) Klicka på **Kalender** så står det när det är utställningar. Men infon på utställningen den 9 maj har inte kommit ut än.

## Comment 6
Author: MartaEvelina

jag kan inte gå på utställnigen den 9 men jagb ska gå på utställningen den 30 :)

tack så hemskt mkt<33333 kram

## Comment 7
Author: [Borttaget]

Va kul, välkommen !![Skrattande](http://hamster.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 8
Author: MartaEvelina

tack kmr du va där?

## Comment 9
Author: [Borttaget]

#8 Hon kommer absolut vara där, räkna med det![Flört](http://hamster.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")Jag också:)

## Comment 10
Author: MartaEvelina

haha ok är hon med på alla utställningar?

## Comment 11
Author: [Borttaget]

Haha, ja faktist ![Skrattande](http://hamster.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande") Jag är för det mesta med på utställningarna, har nog faktist bara missat en petutst för några år sedan !

En utst får man bara inte missa, alla underbara männsikor och alla fina djuren !

## Comment 12
Author: Alexandra-S

Vilka kommer på utställningen i hallberg! Jag bor ju där, så jag tänkte åka dit!

## Comment 13
Author: [Borttaget]

Ja va kul !![Glad](http://hamster.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 14
Author: MartaEvelina

jag kan inte åka till Hallberg för De är för långt:S men jag ska nog gå på nån utställning där de är lite närmare där jag bor de är ok i stockholm:D
